0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Grunty i działki
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

Grunty i działki

O nas

Posiadamy licencję zawodową Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4454 oraz nr 5183 nadaną przez Ministra Infrastruktury. Ponadto jesteśmy członkami Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zakres naszej działalności obejmuje m.in.:pośrednictwo w kupnie, sprzedaży wszelkiego rodzaju nieruchomości, wynajem nieruchomości,pośrednictwo kredytowe, współpracę z kancelariami notarialnymi i prawnymi.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam stwierdzić, że nie ma takiej transakcji której nie będziemy w stanie rzetelnie dla Państwa przeprowadzić.

Wiele osób waha się w podjęciu decyzji czy samodzielnie kupić-sprzedać nieruchomość czy powierzyć to Pośrednikowi najczęściej obawiając się skomplikowanych formalności i konsekwencji wynikających z braku doświadczenia. Część z Państwa nie chce nawiązać współpracy z Pośrednikiem z powodu konieczności zapłaty prowizji, jeśli tylko takie macie Państwo wątpliwości prosimy o kontakt z nami za porady nie pobieramy wynagrodzenia.

Z nami nie muszą się Państwo obawiać niczego

Nie zaproponujemy Państwu mieszkania, domu, lokalu którego nie sprawdzimy, nie przyjmujemy do sprzedaży Nieruchomości, których stan prawny budzi nasze wątpliwości lub nie pozwala na bezpieczną sprzedaż.

Cel i ambicja

Naszym celem i ambicją jest zapewnienie Państwu pełnej i rzetelnej obsługi w każdym przypadku i na każdym etapie transakcji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zamknij okno

Multi Nieruchomości
Multi Nieruchomości

ul. Św. Ducha 5/2U

70-205 Szczecin

O nas

Biuro Nieruchomości MULTI to nowoczesna firma, która swoją wiedzą merytoryczną o rynku Nieruchomości oraz niebagatelnym 15-letnim doświadczeniem zawodowym, pragnie zagwarantować Państwu obsługę ponad standardy istniejące na zachodniopomorskim rynku nieruchomości. To oddany, profesjonalny zespół fachowców dogłębnie analizujący Państwa potrzeby, działający z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

więcej »
  • Multi Nieruchomości (215)
Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:
Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
  • Wszystkie kategorie
     (493)

Lokalizacje

Grunt to nieruchomość gruntowa, a więc część powierzchni ziemi, która stanowi odrębny przedmiot własności, tak więc jest nie tylko rodzajem nieruchomości, ale w świetle rozumienia prawa – również rzeczą.

Warto wiedzieć, że zarówno budynki, części budynków, jak i inne urządzenia trwale związane z gruntem, a nawet - zasiane lub zasadzone na nim rośliny - są jego częściami składowymi. Oczywiście możliwe jest zastosowanie właściwych przepisów, aby ustanowić odrębną własność lokali na nim się znajdujących.

Wyróżnić można grunty rolne i nierolnicze. Pierwsze wykorzystywane są do prowadzenia działalności wytwórczej w zakresie produkcji roślinnej, także sadowniczej i ogrodniczej, a również hodowli zwierzęcej, w tym rybnej. Z kolei grunty nierolnicze to takie, które nie są gruntami rolnymi.

To, co istotne, to fakt, że za nieruchomość gruntową można uznać tylko taką część powierzchni ziemi, która stanowi prawnie wyodrębnioną całość z wytyczeniem jej granic oraz założeniem dla niej księgi wieczystej. Oczywiście obszar należy rozumieć w kontekście formalnym, a nie fizycznym. Granic nie musi wyznaczać ogrodzenie. Zdarza się, że są to kwestie sporne. Wtedy ich prawny przebieg ustala się dokonując rozgraniczenia.

Nieruchomość gruntowa nie musi być ciągłą częścią. Można podzielić ją na kilka działek gruntu. Każda z nich ma wtedy osobną ewidencję. Własność działek zapisana jest w księdze wieczystej. Grunty mogą należeć do jednej lub kilku osób.

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry